NFL Güncellemesi (@MySportsUpdate) 24 Mayıs 2020 15:04

  • Home
  • NFL Güncellemesi (@MySportsUpdate) 24 Mayıs 2020 15:04
Shape Image One

NFL Güncellemesi (@MySportsUpdate) 24 Mayıs 2020 15:04

18:38 – Mickelson ve Brady, Brady’nin arabasıyla gitmeyi tercih ediyor ve Mickelson’ın ikinci şutu sahanın hemen dışında bitiyor. Bu arada, Woods ve Manning, Woods’un sürüşünü kullanır ve Manning’in ikinci vuruşu tam kenarda biter. Brady deliğe yakın güzel bir vuruş yapıyor ve Tiger Birdie vuruşunu kısa tutuyor, böylece her iki takım da eşit puanla berabere kalıyor. Woods ve Manning hala üç sayı ve sekiz delik var.

18:24 – Mickelson, çukuru bağlamak için bir vuruş batırıyor, Woods ve Manning, yarışmanın dönüşümlü atışlar bölümüne doğru üçe devam ediyor.

18:13 – Brady için başka bir su tehlikesi ve Delik 9’da evrene denge sağlandı. Bu, en iyi top oyununun son deliği.

18:06 — Mickelson, Manning’le (Brady ile tek vuruşluk bir handikap vardı) bile beraberlik için Birdie vuruşu batırdı. Manning ve Woods sekiz delikten sonra hala üç.

17:59 — Delik 8’deki 25 milyon dolarlık Hole-in-One yarışmasını kimse kazanamaz, ancak en azından Brady’nin pantolonları yırttıktan sonra yeni pantolonlar giydiğini gördük.

Sünger Bob ve Brady’nin çok ortak noktası var:✅ İşlerinde en iyisi✅ 20+ yıllık hakimiyet dönemi✅ Pantolonunu yırttı pic.twitter.com/UP5nJnybUC

— Tyler Zupan (@tzupes) 24 Mayıs 2020

17:51 — Tiger, Eagle’ın kazanması için neredeyse bir tane koyuyor, ancak Delik 7’yi yarıya indirmek için bir kuşla yetinecek. Woods ve Manning üçe yükseldi.

17:47 – VAY. Brady, Birdie için günün en iyi atışını yapıyor. Bu onlara ilk galibiyetlerini almaları için iyi bir şans verir.

Tom Brady bütün gün meşru bir şekilde şut çekti ve sadece BUNU yaptı!😂 pic.twitter.com/DnykRZKgxg

— BroBible (@BroBible) 24 Mayıs 2020

17:40 — Başka bir sürüş, Tiger on Hole 7 için başka bir fairway. Phil şanssız olur ve sığınağın kenarına iner. Brady ve Manning de sürücüleriyle pislik buluyor.

17:34 — Manning ve Brady, Delik 6’da (Par 4) serbest vuruş alır ve 1xbet casino mobil Manning dördüncü vuruşta net birdie ile kazanır. O ve Woods artık üç numara.

17:11 — Woods’un (4-demirli) dudakları dışarı çıkıyor, bu nedenle her iki takım da Delik 5’te bir sümüklü böcekle berabere çekiyor. Woods ve Manning hala iki numarada.

17:08 – Tiger, Phil’e, soldaki topunu green’e vurursa, ona deliği vereceğine bahse girer. Mickelson birkaç santim içeri giriyor ama yine de yeşil sahada güzel bir şut çekiyor.

17:00. — Brady’nin mücadelesi, onu Delik 5’teki tişörtten suya vurduğunda devam ediyor. Onu görmekten nefret ediyorsun.

16:58 – Bu, günün en ilginç deliği olmalı. "tek kulüp" meydan okuma. Tiger, Par 4’te 4-ütüyle, Phil ise 6-ütüyle gidiyor.

16:55 – Manning, Delik 4’ü kazanmak için Birdie putt’u batırdı ve o ve Woods iki farkla öndeler.

16:50 — Artık Delik 3’teki çukur mücadelesine en yakın olanı bulduk. Charles Barkley, Brady sahaya çıkarsa 50.000$’lık bir bağış teklif ediyor, bu yüzden doğal olarak 184 yardlık sürüşü tamamen kaçırıyor. Woods, pimden sekiz fit dört inç inen bir sürücü ile mücadeleyi kazanır ve kendi adına PGA Tour COVID-19 yardım fonuna 125.000 dolar ekler.

16:45 — Brady yaklaşırken beşinci vuruşunu yapıyor, ardından altıncı vuruşuyla green’e atıyor. Manning’in beşinci maçındaki vuruşu biraz kısa. Woods’un kartal için yaklaşımı kısa ve geniş, ancak Delik 3’te birdie’nin kazanması için devreye giriyor.

16:34 — Mickelson ikinci ile dar bir noktadan çıkıp çimenliğe geri dönebilir. Woods ikinci vuruşuyla yeşili vuruyor ama yuvarlanıyor.

16:29 — Manning ve Brady, toplarını çimenliğin karşı tarafındaki çalılıklara indirmeyi başarır. Golf tarihinde bundan daha yakın bir şey yok.

16:26 — Günün ilk mücadelemiz: 551 yarda Delik 3’te Tiger ve Phil arasında uzun bir sürüş mücadelesi. Mickelson’ın şutu… iyi değil, ancak Woods ortada sağlam bir vuruş yapıyor, yani 1.5 milyon dolar kendi seçtiği sadaka.

16:22 — Mickelson, saha dışından etkileyici bir yaklaşımla bir kuşu kıl payı kaçırıyor. Manning’in galibiyet için atışı çok özlüyor, Woods’un girişimi ise kısa sürüyor. Her iki takım da Delik 2’yi bir par ile bağlar.

16:18 — Manning yeşil sahada güzel bir ikinci şut çekerken Brady topunu kaybedip bir damla alıyor. Mickelson hemen dışarıdayken Woods da yeşile çarpıyor.

16:10 – Woods ve Mickelson, Hole 2’deki sürüşlerinde fairway’e çarptılar. Brady’nin sürüş dilimleri, ancak Manning, çim sahanın ortasına doğru kancalar.

16:06 — Birdie için Woods’un vuruşu yetersiz kalıyor. Brady’nin sağdaki dar eğriler için vuruşu. Mickelson’ın kuş vuruşu da biraz kısa geliyor, ama eşit alıyor. Woods, ilk delikte berabere yapmak için ona eşittir.

15:58 — Mickelson ve Woods ikinci şutlarıyla sahaya çıkıyor. Manning ve Brady, sonraki atışlarıyla oraya varırlar.

15:55 — Brady ve Manning, her ikisi de toplarını fairway’e geri getiriyor, ancak Manning oynanamaz bir topla bir düşüş yapmak zorunda kaldı. Koşullar göz önüne alındığında güzel iş.

15:52 – "Maç" nihayet yapılıyor. Savunma şampiyonu Mickelson ve Woods, "Keçi" Samuel L. Jackson’a göre, onu diğer GOAT, Brady ve Manning takip ediyor. Brady’nin kurşunu kumdaki bir su birikintisine düşüyor, Manning ise palmiye ağaçlarının arasında bir yere düşüyor…

15:22 – Peyton Manning, TÜM saçmalıklarla Tom Brady’ye karşı konuşuyor. Nick Foles’ın yanı sıra kardeşi Eli’yi de yanında getirmeyi düşündüğünü ve hatta Patriots baş antrenörü Bill Belichick’i davet etmeyi düşündüğünü söyledi.

Peyton Manning, Tom Brady’yi çöpe atmaya devam ediyor. Eli Manning, Nick Foles ve Bill Belichick’in en iyi caddy seçenekleri arasında olduğunu söylüyor. Pic.twitter.com/fn5YFYRoDR

— NFL Güncellemesi (@MySportsUpdate) 24 Mayıs 2020

15:04 — Orası çok ıslak görünüyor. Golfçüler (ve oyun kurucular) saha hakkında fikir edinmeye çalışıyorlar.

Tiger Woods, Peyton Manning ve Tom Brady yağmurda antrenman yapıyor.#TheMatch pic.twitter.com/Kegiqe4PrF

— Sporting News (@sportingnews) 24 Mayıs 2020

Bu etkinlik için gerçekten yağmur yağıyor.#TheMatch pic.twitter.com/lkP7rSbRGZ

— Sporting News (@sportingnews) 24 Mayıs 2020

Tiger Woods ve Peyton Manning sonuçları

Delik 1 (Par 4): Woods Çift (bağ)Delik 2 (Par 4): Woods Çift (bağ)Delik 3 (Par 5): Woods Birdie (kazan)Delik 4 (Par 3): Manning Birdie (kazan)Delik 5 (Par 4): Woods Bogey (kravat)Delik 6 (Par 4): Manning Birdie (kazan)Delik 7 (5 Par): Woods Birdie (bağ)Delik 8 (Par 3): Manning Birdie (kravat)Delik 9 (Para) 4): Woods Par (bağ)Delik 10 (Par 4): Çift (bağ)Delik 11 (Par 4): Birdie (kayıp)Delik 12 (Par 3): Çift (bağ)Delik 13 (Par 5): Öcü ( kravat)Delik 14 (Par 4): Bogey (kayıp)Delik 15 (Par 4): Çift (bağ)Delik 16 (Par 3): Birdie (bağ)Delik 17 (Par 5): Çift (bağ)Delik 18 (Par 4): Eşit (kravat)

Tom Brady ve Phil Mickelson sonuçları

Delik 1 (Par 4): Mickelson Çift (bağ)Delik 2 (Par 4): Mickelson Çift (bağ)Delik 3 (Par 5): Mickelson Çift (kayıp)Delik 4 (Par 3): Mickelson Çift (kayıp)Delik 5 (Par 4): Mickelson Bogey (bağ)Delik 6 (Par 4): Mickelson Çift (kayıp)Delik 7 (Par 5): Brady Birdie (bağ)Delik 8 (Par 3): Mickelson Birdie (bağ)Delik 9 (Para) 4): Mickelson Par (bağ)Delik 10 (Par 4): Çift (bağ)Delik 11 (Par 4): Eagle (kazan)Delik 12 (Par 3): Çift (bağ)Delik 13 (Par 5): Öcü ( kravat)Delik 14 (Par 4): Çift (kazan)Delik 15 (Par 4): Çift (bağ)Delik 16 (Par 3): Birdie (bağ)Delik 17 (Par 5): Çift (bağ)Delik 18 (Par 4): Eşit (kravat)

“2. Maç” saat kaçta başlıyor?

Saat: 15:00 ETTV kanalı: TNT, TBS, truTV ve HLVN

"Maç 2" öğleden sonra 3’te başlıyor Pazar günü, Hobe Sound, Fla’daki Medalist Gold Club’da ET. Etkinlik, PGA turunda görülen hiçbir şeye benzemeyen 18 delikten oluşur. 

"Maç" Her golfçünün tüm delikte yalnızca bir sopa kullanabileceği Delik 5 gibi zorluklara sahiptir. Günün ilk dokuz deliği "en iyi top," yani takımlar için ilk dokuz deliğin her birinde en düşük puan tutulacaktır. Son dokuz delikte, takım arkadaşları her atışta dönecektir. 

için çok "Tim Tebow’dan Jacksonville’ye" geçmişte kalmış olmak. Jaguarlar, haftalarca süren söylentilerin ardından Perşembe günü memleketlerinin oyun kurucusunun imzalanmasını gerçeğe dönüştürdü – Tebow’un şu anda 33 yaşında sıkı bir son olmasına rağmen. 

En son 2015 yılında Eagles tarafından sezon öncesi kadrodan düşürüldüğünde NFL oyuncusu olan Tebow, eski Florida koçu Urban Meyer tarafından lige geri getiriliyor. NFL’den ayrıldığından beri Tebow, son altı yılı farklı bir profesyonel atlet olarak geçirdi – ikinci ligde bir dış saha oyuncusu ve New York Mets için belirlenmiş bir vurucu.

"Jaguarlara rekabet etme ve bu takımın bir parçası olma fırsatı için teşekkür etmek istiyorum." Tebow yaptığı açıklamada. "Bunun bir meydan okuma olacağını biliyorum, ama benimsediğim bir meydan okuma. Kendimi koçluk ekibinin yönlendirmesini almaya ve takım arkadaşlarımdan öğrenmeye adadım. Bu yeni yolculuğa çıkarken herkesin desteğini takdir ediyorum."

Peki, gerçeklik Tebow’un ileri yaşta ve oyundan uzun süre uzak kalmasıyla sahada bir etki yaratması için bir şans olduğunu söylerken, Meyer neden bu hamleyi yapsın? Bu hareketi anlamlı kılan bir şey bulmak için derinlere iniyoruz.

DAHA: Jaguarlar, SN’nin en son NFL Güç Sıralamasında nereye uyuyor?

Urban Meyer, Tim Tebow’u seviyor

Açık olanla başlayalım. Tebow, 2007’de Meyer ve Gators ile 2006 ve 2008’de iki ulusal şampiyonluk arasında bir Heisman Kupası kazandı. Meyer, başarılı üniversite kariyeri boyunca, henüz emekli olan Alex Smith de dahil olmak üzere birçok harika QB’ye sahipti, ancak Tebow ikili olarak onun ödüllü öğrencisiydi. -tehdit geçen, lider ve kazanan.

Bu, eski Gators koçu Steve Spurrier’in, 2002’de Washington’ın QB’si olmak için sevgili Heisman ve doğal kazanan Danny Wuerffel’i imzalamasından çok farklı değil.

Tim Tebow daha fazla yerel iyi hisler getiriyor

Tebow, her şekilde Jacksonville’in gururu. Mantık, Trevor Lawrence’ın yeni franchise QB’nin Duval County çevresinde yeterince ihtiyaç duyulan olumlu duyguları sağlayacağını söyleyecektir.

Ancak Tebow’un Jaguarlara daha iyi veya daha kötü şekilde daha fazla dikkat çektiğine şüphe yok. Hayran kitlesi için, Meyer ve sahibi Shad Khan bir şekilde Tebow’un fazladan bir hype adam olarak hizmet edebileceğini düşünüyor. "uyarılmış" en sevdiği kelimedir. 

Jaguarlar en büyük sıkı son duruma sahip değil

Tyler Eifert ile bir yıl, 2020’deki pozisyonu Jaguarlar için alakalı hale getirmedi.  Draft’tan sonra, bu Jaguar’ların dar uç derinlik tablosuydu: eski Panthers yedeği Chris Manhertz, sakat James O’Shaughnessy ve çaylak beşinci tur blokçu Luke Farrell, muhtemelen sadece Ohio Eyaletinde Meyer’in halefi Ryan Day için oynadığı için alındı. 

Sınırlı engelleme ve alma ile NFL’deki konumdaki tartışmasız en kötü durum budur. Sıkı uçların çaylak oyun kurucular için harika güvenlik battaniyeleri olabileceğini bilmek özellikle kötü.

Denver’da Tebomania’nın yükselişinden ve düşüşünden önce NFL’de sıkı bir şekilde oynayan 6-3, 245 pound’da Tebow hakkında çok fazla konuşma yapıldı. Ancak çok yönlü oyunculara imrenen Vatanseverler dahil hiçbir takım onu ​​bu kapasitede sıraya koymadı. Bu nedenle Meyer, sıkı sonunu yükseltmek için daha iyi serbest oyuncu veya taslak sermaye yatırımı yapmak yerine, Tebow’u futbolun zirvesini geçtiğinde ihtiyaç duyulan bir konumda kullanılabilir bir varlığa dönüştürmeyi umuyor.

DAHA: 2021 NFL Draftındaki en kötü 8 değer seçimi

Jaguarların başka bir Urban Meyer vekiline ihtiyacı var

Meyer, Jacksonville’e, ekibinin NFL’deki diğer tüm takımları geride bırakacağı ve Lawrence’ın merkezde olduğu büyük bir yeniden inşa işini hızlandıracağı için kendisi de kazanan bir dönüş yapacağı için biraz küstahlıkla geldi. Profesyonel koçluğa yaklaşımıyla ilgili olarak bu mesajı yüksek sesle ve net bir şekilde dile getirmiş olsa da, antrenman kampı aracılığıyla sezon dışı programda Kentsel yenilemesini sahadaki oyunculara antrenmanlarda daha fazla satacak birine ihtiyacı var.

Tebow, NFL’den ayrıldığından beri saha dışında ilham verici bir güç olmaya çalışmakla iyi iş çıkardı. Meyer tüm bu yüksek çabayı umuyor "heyecan" Takım sezondan önce Tebow ile yollarını ayırsa bile emilir.

Urban Meyer, medya yemi için yeni, şüpheli bir hamleye ihtiyaç duyuyordu

Meyer, Fox Sports kolej futbol analisti olarak mükemmeldi. Televizyonu biliyor. Birçok futbol uzmanı, eski oyuncu ve diğerlerinin TV’de tartışmalı hareketler hakkında konuşmayı sevdiğini biliyor. Meyer, Tebow’a olan ilgisiyle hepsine (ve birkaç şüpheci spor yazarından daha fazlasına) bir iyilik yapıyor.

Meyer’in işe alınması, hemen Lawrence’a bağlanan başlangıç ​​noktasıydı. Sonra bazı titrek personel alımı oldu, hiçbiri o zamandan beri kovulan güç antrenörü Chris Doyle’dan daha kötü değil. Sonra Meyer, GM Trent Baalke’ye karşı ne kadar personel gücüne sahip olduğu tartışıldı. Ardından Lawrence’ın Clemson’a geri döndüğü ilk turda kafaları karıştıran ikinci seçimi Travis Etienne geldi. Sonra buraya kendi Meyer hamlenizi ekleyin. 

Meyer’li Jaguar’ları geçen yıl Tom Brady’yi imzaladıktan sonra Korsanları olarak düşünün, ancak her türlü tuhaf vızıltı ve hiçbiri şampiyonlukla ilgili değil. 2021’de Tebow’u bir futbol manşetine koymak ve bazı aptalları bu konuda birkaç yüz kelime yazmaya zorlamak mı? İşte gerçek Meyer dehası işte budur.

Trevor Lawrence, Jaguarlara katılma çağrısını neredeyse kaçırıyordu.

Aslında, yaptı. Üç kere.

"Onu aramaya ve kayıt almaya başladık." Jaguarların sahibi Shad Khan söyledi. "Saatin tik taklarını görüyorduk ve [dedik ki], ‘Tekrar deneyelim.’ Ve aynı kaydı aldık."

Khan’ın açıkladığı gibi, Urban Meyer sonunda kendi cep telefonunu aldı ve bu da Lawrence’a ulaştı. İlk aramaların neden bağlanmadığı belli değil, ancak yine de Jaguarlar ona seçimin kendisi olduğunu bildirebildiler.

DAHA: Eski Jetler GM, Tim Tebow’un Jaguar kadrosunu neden yapmadığını açıklıyor

Ve böylece Jacksonville savaş odasındaki anlık panik sona erdi.

Elbette Jaguarlar Lawrence’ı onu aramadan da seçebilirdi. Buna karşı bir kural yok. Takımlar genellikle bunu, potansiyel müşterilerin, özellikle erken dönemde, onları aldıklarını bilmelerini sağlamak için yaparlar. Yine de, Jacksonville’in Lawrence’a yaptıkları aramaların cevaplanmamasına neden biraz sinirlendiğini anlamak kolay.

Ama Lawrence’ı aramak için neden bu kadar beklediler? Ne de olsa ona ulaşmak için tam 10 dakikaları vardı ve geceye girerken onun seçtikleri olduğunu biliyorlardı. GM Trent Baalke, NFL’nin bununla bir ilgisi olduğunu söyledi.

"Lig aradığında, kartı teslim etmek için yedi dakika beklemen gerektiğini söylediler." dedi Baalke. "Yani, onu aramak için telefonu açmadık. Orada öylece oturduk ve sonunda oturup onu neden aramadığımızı merak etti."

Bu, taslağın ilk aşamalarının neden her zaman beklenenden daha yavaş gittiğini kesinlikle açıklıyor. Ancak bu yakın talihsizliğin ardından, Jaguarların veya başka herhangi bir takımın en iyi seçimlerini yapmak için beklemelerini beklemeyin.

2021 NFL sezonuna girerken Jaguarlar tamamen farklı görünüyor. NCAA tarihindeki en başarılı kolej koçlarından biri olan Urban Meyer takımı devraldı ve genel seçimlerde 1 numara olan Trevor Lawrence ile birlikte ikili Jaguarları canlandırmaya ve yeniden inşa etmeye çalışacak. Bu bir gecede olmayacak, ancak NFL sezonu yaklaştıkça, ilk yıllarında neler başarabilecekleri konusunda heyecan olacak.

Jaguarların savunmasının forma girmesi zaman alabilir, ancak şu anda, Lawrence’ın devreye girip etkili olabilmesi koşuluyla hücumları oldukça sağlam görünüyor.